Dorost : Hostinné - Hronov/Stárkov 4 : 6 (4 : 5)

23.04.2017 20:54

V sobotu dorost zajížděl na horkou půdu do Hostinného, který má nejlepší útok celé soutěže. Naše mužstvo odjíždělo bez 3 hráčů základní sestavy a to i bez naší opory v bráně Gora. Začátek zápasu nám moc nevyšel a během 20 minut jsme prohrávali 3:0 a nevypadalo vůbec dobře. V 25. minutě byla nařízená penalta proti našemu soupeři, ale tu naše mužstvo neproměnilo. To byl ale začátek našeho obratu. Během 15 minut zavelel k obratu Nósa a cele mužstvo ukázalo svoji sílu a obrovskou chuť hrát fotbal a poločas skončil 4:5. Druhý poločas už byl v naší režii a soupeře jsme už k ničemu nepustili. Soupeř měl už jenom jednu šanci na srovnání a to s přímého kopu, který nádherným zákrokem zneškodnil náš náhradní brankař Matěj Středa, kterému patří velký dík, že do brány vůbec nastoupil. V závěru jsme přidali ještě jeden gól na konečný stav 4:6. Tímto bych chtěl poděkovat všem klukům, kteří na hřišti nechaly všechno, a také, že to jak se říká nezabalili za nepříznivého stavu a opravdu makali na 100 procent. Díky kluci. Takto boj o první místo v kraji nadále pokračuje a kluci to mají vše ve svých rukách. Věřím, že pokud se bude bojovat jako dnes, tak na to máme. Vedoucí mužstva Míra Bitnar.