Starší přípravka : Turnaj v Jaroměři

17.04.2013 08:40

Na prvním letošním turnaji jsme se utkali s celky Hostinného, Rychnova nad Kněžnou a domácí Jaroměří. V prvním utkání s domácím celkem jsme odvedli celkem precizní výkon, hráli jsme zodpovědně na všech herních postech. Hned v prvních minutách jsme kopali pokutový kop, který s přehledem proměnil Dan Hofman. Po celou dobu jsme měli navrch, ale nedařilo se nám proměňovat šance. V úvodu druhého poločasu se podařilo po samostatném úniku skórovat Denisce Šolínové, tímto výsledkem zápas skončil. Jaroměř - Hronov 0 : 2. Průběh druhého utkání měl ovšem úplně opačný průběh jak ten první. Hráči neplnili naprosto nic z toho co jim bylo trenérem doporučeno. Byli statičtí, nenapadali protihráče, celý tým naprosto propadl ve všem co měl dělat a podle toho dopadl i výsledek s „výběrovým“ týmem z Rychnova. Rychnov nad Kněžnou - Hronov 9 : 0. V posledním utkání s celkem Hostinného si hráči patrně uvědomili své chyby z předchozího utkání a z nějakého důvodu „odmakali“ tento zápas opět v plném nasazení. Zhruba v polovině prvního poločasu se po individuální akci se štěstím podařilo skóroval Danu Hofmanovi, ještě do poločasu se ovšem soupeři po standardní akci podařilo srovnat skóre. Infarktový druhý poločas přinesl spoustu příležitostí na obou stranách, ale až v poslední minutě se štěstí přiklonilo na naší stranu, kdy nekompromisně zavěsila Deniska Šolinová. Hostinné - Hronov 1 : 2. Trenér Hampl David.