Starší žáci : Vítězství v poháru !!!

19.04.2014 15:10

Spanilá jízda našich starších žáků pohárem pokračuje. Dalším soupeřem nám bylo silné mužstvo Č. Kostelce, hrající vyšší krajský přebor. Po dvaceti minutách hry jsme vedli 2:0. Poté soupeř přidal a po našich hrubých chybách vyrovnal. První půle skončila smírně 2:2. Ve druhé půli musíme přiznat, že soupeř měl více ze hry a byl tvrdší v osobních soubojích, což nám dělalo problémy, jelikož tento styl hry se u nás tzv. nenosí. Tuto fázi hry musíme zlepšit, i když máme podstatně menší hráče nežli soupeři, ale máme i hráče, kteří svoji tělesnou disposici umí prodat. V závěru první půle, po jednom z protiútoků, jsme šťastně vstřelili vedoucí branku po jedné z akcí velmi dobře hrajícího Tomáše Kylara. Nutno v tomto utkání pochválit celé mužstvo, hlavně zadní řady, které se velmi zlepšily. Tímto vítězstvím jsme se dostali do semifinále a čekáme na rozlosování a na dalšího soupeře. Utkání se hrálo v tomto složení: Poláková, Středa, Schrötter, Gregar, Pročko, Nosková, Thérová, Hubka, Kylar, Tobiáš - střelec vítězné branky, Polák, Bitnar, Pajkrt, Stuchlík. Trenérské duo: Vavera – Polák.