Starší žáci : Vamberk - Hronov/Police 3 : 2

26.08.2012 08:58

Sestava: Poláková, Hubka, Středa, Šulc, Starý, Ansorge, Nosek, Gregar, Rieger, Thérová, Kyncl, Stuchlík. Už tři dny po prvním utkání jsme zajížděli na hřiště hráčů Vamberku. Na domácích bylo vidět, že v této soutěži a sestavě už hráli i minulou sezonu. Po prvních seznamovacích minutách se do nás soupeř zakousl a měl více ze hry, hrozil střelami ze střední vzdálenosti, ale do žádné super gólové šance jsme ho nepustily. My jsme se snažily zahrozit z rychlých protiútoků a tak se odehrál první poločas s výsledkem 0:0. V druhé půli soupeř přidal na rychlosti a kombinaci, a prví gól v naší síti byl jen otázkou času. Začali jsme prohrávat osobní souboje, přihrávky končily na kopačkách domácích, nedařilo se nám snad nic. Domácí se díky tomu dostali do vedení 2:0. Poté se hra vyrovnala a po krásné kombinační akci jsme vstřelili gól Honzou Ansorgem. Chvíli na to však soupeř po získání míče ve středu hřiště opět skóroval. Posledních patnáct minut začali docházet síly i hráčům Vamberka a po jednom z rohů jsme snížily po střele Matěje Stuchlíka. Snažily jsme se ještě vyrovnat, ale domácí si závěr utkání pohlídali. S výsledkem spokojenost, ale s výkonem už méně. Tuto neděli přivítáme doma hráče Třebechovic, tak přijďte fandit. Trenéři – Starý, Ansorge.