Starší žáci : Vamberk/Doudleby - Hronov/Police 1 : 3 (1 : 0)

14.10.2013 21:16

Dne 13.10. jsme jeli do Doudleb. Hrálo se od 10 hodin a asi to bylo znát. Někteří hráči se opravdu probrali až v druhém poločase. První poločas jsme měli navrch a to jen kvůli neproměněným šancím. Jak se samozřejmě říká "Nedáš, dostaneš", tak tomu bylo snad v poslední minutě, kdy dali domácí vedoucí gól a šli jsme do kabin 1 : 0! Samozřejmě jsme zvedli hlasy a nastínili jakou máme představu o hře. Druhý poločas jsme chtěly dát do deseti minut vyrovnávací branku a to se nám povedlo. Po skvělé sehrané akci na jeden dotek a to v podání Toma Gregara a Filipa Riegera na 1 : 1! Po tomto gólu nás to už konečně nakoplo a vytvářeli jsme si jednu gólovku za druhou, ale trefovali jsme jen gólmana domácích. Naše chvíle, ale přišla, a to opět po přihrávkách na nohu a zakončoval Domíno Bitnar na 1 : 2! Mysleli jsme si, že už to odkopeme a tak jsme i hráli. Nebyl to náš záměr, ale našich hráčů zřejmě ano. Pak ale utekl opět náš nejlépe hrající hráč Tom Kylar a po pěkně naservírované přihrávce Dominiku Bitnarovi, který upravil výsledek na konečných 1 : 3 a mohli jsme slavit první pozici v naší skupině. Chválíme celý tým za jejich obětavost i když samozřejmě výhrady máme a to je náš herní styl.
Za AFK Hronov trenérské duo Marcel Vavera a David Polák.