Starší žáci : Úpice/Rtyně - AFK Hronov 1 : 1 (0 : 0) pen. 1 : 3

01.09.2014 12:23

Před dnešním utkáním byli omluveni Poul, Manolov, Starý, Pajkrt a trenérovi moc hráčů nezbylo. Na pomezní se postavil Míra Cíca Bitnar, který si od prvních minut počínal jak starý mazák na lajně. V úvodu hned dostal Nósu do šance i když byl jasný ofsajd. Gól nepad, zranil se hned Pročko, tak jsme byli bez střídání. Soupeř jenom nakopával a my jsme se mu přizpůsobili a nedokázali jsme proměňovat šance. Síly docházeli už první poločas neboť hráči Rtyně měli plnou střídačku a často střídali. Druhý poločas se hned v úvodu ujala první šance Ondry Noska rychlím průnikem do vápna a  kličkou gólmanovi do prázdné branky dal na 0:1. Potom se hrál vyrovnaný fotbal s obou stran. Až chyba ke konci v naši obraně a nedorozumění stopera Tobiáše a gólmana Gorgyho, nás připravila o výhru a domácí šťastně srovnali na 1:1. Tak jsme se mohli těšit na penaltový rozstřel, který z naší strany zahájil kapitán Šimon Schrötter. K našemu údivu chlap jak hora vystřelil takovou šmudlu, že golman hostí mohl chytat do zubů(nedal). Domácí nás napodobili Goro chytá, stav 0.0. Vendis s přehledem do šibenice 0:1. Domácí proměnují stav 1:1. Tobiáš na pohodu 1:2. Domácí vedle. Katyny nervy a přestřelila. Domácí také nervy a do tyče. Poslední Nósa a stav penalt 1:3 a konec zápasu a dva body. Sestava : Gorgán, Tobiáš, Pročko, Trojtl, Bitnar, Nosek, Nosková, Thérová, Schrötter, Vávra, Beran, Pohl. Trenér mužstva Václav Pohl s dnešním přístupem a fyzickou připraveností na zápas nemohl být spokojen. Vedoucí Nosek