Starší žáci : Týniště n. O. - AFK Hronov 4 : 1 (3 : 0)

23.09.2014 08:08

V jedenácti jsme nastoupili na lídra tabulky a od první minuty bylo jasné že rozhodnutí trenéra dát na levou obranu Vojtu Pročka bylo rozhodující, neboť v první minutě skórovali pravým útočníkem na 1:0 a ve třetí hned na 2.0. Po výměně s Vaškem Pohlem se to rapidně změnilo, ale slabší chvilku si v deváté minutě vybral gólman Filip Pajkrt a bylo to na ručník 3:0. Po otřesném začátku se naše mužstvo zvedlo a soupeře dostávalo pod tlak, ale šance, které měl Mańas (dvakrát šel sám na gólmana) a střele Nósy se skóre do poločasu neměnilo. Druhý poločas jsme začali náporem a to o deseti, po stažení zraněného Vojty Pročka.  Soupeře jsme přehrávali, ale chybělo trošku štěstí na vstřelení branky, čehož soupeř využil a vstřelil po pěkné kombinaci do otevřené obrany gól na 4:0. Vypadalo to že je s námi ámen, ale naši se zvedli a šáhli si až na dno svých sil a soupeřovi už nic nedovolili a stačili ještě snížit skóre na celkových 4:1. Musím všechny pochválit za bojovnost a nasazení za druhý poločas a hlavně  Mańase i když neproměnil dvě tutovky. Sestava: Pajkrt, Pročko, Thérová, Nosková, Nosek, Tobiáš, Manolov, Pohl, Schröotter, Beran, Poul. Vedoucí mužstva Martin Nosek.