Starší žáci : Týniště - Hronov/Police 1 : 0 (0 : 0)

20.10.2013 17:12

Dne 20.10. jsme zajeli se staršími žáky do Týniště. Nebylo nás mnoho, jelikož někteří hráči nahlásili zranění a ve finále jsme se dozvěděli, že se jim nechtělo a nebo byli utahaní! Nehráli jsme náš standardní výkon a i tak jsme si vytvořili dvě vyložené šance, které jsme bohužel nevyužili a tak poločas skončil 0:0. Ve druhé půli  jsme chtěli dát aspoň jednu branku a věřili jsme, že nás gólmanka podrží. Nestalo se tak a při zahrání malé domů naše gólmanka vše podcenila a z odkopu trefila domácího hráče a ten zpracoval míč a již se nemýlil 1:0! Zahrávali jsme několik standardních kopů směrem na bránu domácích, ale nikdo se o gól nechtěl poprat. Opět nejsem spokojen s výkonem našeho mužstva a mohu pochválit snad jen Toma Kylara a Manolka, kteří prostě hráli fotbal. Ostatní se jen schovávají za hráče a pokud jim přistane balon na noze, tak urychleně zakopávají aby nebyla zodpovědnost na nich! Za AFK Hronov trenérské duo Marcel Vavera a David Polák.