Starší žáci : Třebechovice p. O. - Hronov/Police 2 : 3 ( 2 : 1)

24.09.2013 22:34

V neděli 22. 9. jsme zajížděli na horkou půdu do Třebechovic, kde nám místní „boys“ chtěli oplatit porážku. Hned na úvod nás srazil do kolen rozhodčí, který nám nepustil do hry naší gólmanku Ditu Polákovou, a to i přesto, že start dívek r. 98 byl schválen na zasedání VV KFS. Soupeř nám hned v úvodu dal najevo, že nás nečeká jednoduché utkání. Přesto že jsme se ujali vedení, místní „chasníci“ záhy vyrovnali a posléze se rychle po našich hrubých chybách ujali vedení. V tuto chvíli jsme tahali za kratší konec a nebyli schopni nic převratného vymyslet. V poločase jsme prohrávali 2 : 1. Nástupem druhé půle se hra očividně zlepšila a vytvořili jsme si několik slibných šancí, které bohužel neskončili brankou. Po přeskupení sestavy, kdy jsme posunuli Honzu Hubku ze stoperského postu do záložní řady, se hra výrazně zlepšila, a zle jsme soupeři zatápěli. Po jednom z výpadů rychlonohého Hubky jsme vyrovnali. V tuto chvíli jsme měli více ze hry a soupeře jsme nepouštěli do větších příležitostí. Z našeho snažení záhy vzešla vítězná branka. I přes závěrečný tlak domácích jsme si výsledek pohlídali a dovedli utkání do vítězného konce. Utkání jsme sehráli v této sestavě :   Pajkrt, Hofman, Středa, Hubka, Schrötter, Gregar, Manolov, Thérová, Kylar, Vaverová, Tobiáš, Jirásek, Bitnar, Ansorge, Polák. Trenéři:Marcel Vaver a David Polák.