Starší žáci : SK Třebechovice - AFK Hronov 1 : 6 (0 : 3)

16.08.2014 11:19

K prvnímu podzimnímu utkání nastoupilo mužstvo starších žáků pod novým vedením a doplněním hráčů z okolních klubů. Trenér Václav Pohl si s tímto úkolem poradil bravůrně a hráči plnili jeho taktické rady od první minuty. Soupeře dokonale pokryli, dostupovali a do vyložených šancí soupeře nepouštěli a sami si připravili několik gólových šancí, které ovšem do 25. minuty nebyli schopni proměnit. Až po střele Jardy Berana a přizvednutím hlavou Dominikem Bitnarem se střelecká nemohoucnost dát gól zlomila. Pak se dvakrát prosadil Nósa a uzavřel stav poločasu na 0 : 3. Musím ještě připomenout, že mužstvo Třebechovic nastoupilo se čtyřmi mladšími žáky v základní sestavě. Druhý poločas začalo maličko poprchávat a na hře Hronova se nic nezměnilo, bojovali, nenechali soupeře dostat se do tlaku ale stále neproměňovali šance, které si vypracovali. Až v 52. minutě Kačka Nosková nacentrovala z pravé strany míč na Vaška Polise a ten si položil gólmana kličkou do leva a do prázdné branky zvýšil na 0 : 4. Pátý gól přidal nejlepší střelec na tréninku penalt z pokutového kopu Jiří Tobiáš po faulu ve vápně na Nósu. Poslední branku Hronova přidal po samostatném úniku přes celé hřiště a dobrým důrazem v souboji se stoperem domácích ve vápně a se štěstím Ondřej Nosek. Trenér Vašek Pohl ke konci zápasu zkoušel za jasného výsledku několik změn v sestavě a to hosté využili ke střelení čestné branky a uzavření výsledku na 1 : 6. Pro mě jako vedoucího mužstva bylo milým překvapením výkony Maňase za jeho bojovnost, Gorgyho v poli ačkoli to je gólman, Šimona Schröttera v jeho nové pozici kapitána, Jiřího Tobiáše na postu stopera a Jardy Berana nejmladšího hráče v týmu.

Sestava : Filip Pajkrt,  Jakub Starý, Vojtěch Pročko, Jan Trojtl, René Poul, Jaromír Beran, Ondřej Nosek, Jiří Tobiáš, Dominik Bitnar, Šimon Schrötter, Kateřina Nosková, Manol Manolov, Václav Pohl, Milan Vávra, Luboš Gorgán . Vedoucí mužstva Martin Nosek.