Starší žáci : Meziměstí/Teplice - Hronov/Police 0 : 6 (0 : 3)

18.08.2013 09:36

Zápas s družstvem Meziměstí/Teplice jsme odehráli na půdě hostí a to v Teplicích. Zápas začal ve stylu, kde je balon, tak tam jsme všichni. První akce založená Matějem Stuchlíkem, který přihrával před branku a dorážející hráčka Kačka Vaverová, která z voleje střílela, ale tak gólman hostí vyrazil. Další útoky na branku hostí již skončilo góly a poločas skončil 3 : 0!! Druhý poločas jsme se herně opět trápily a byla znát nesehranost a prázdninová výluka. Konečně jsme si dokázaly dát 2 až 3 souvislé přihrávky, ale až ke konci zápasu a opět jsme nastřílely 3 góly a zápas končil výsledkem 6 : 0 pro nás. Góly stříleli : Ansorge Jan 2x, Bitnar Dominik 2x, Jirásek Michal a Tomáš Gregar. Děkuji celému týmu za snahu, kterou do prvního zápasu dali. Za AFK Hronov trenérské duo Marcel Vavera a David Polák.