Starší žáci : Hronov - Vamberk/Doudleby 4 : 0 (2 : 0)

10.09.2014 07:18

Hned první útok hasili soupeři výstavní kosou na Nósu před vápnem. Kapitán Schrötter těsně vedle podél zdi. Tlak na soupeře v jeho polovině přinesl první gól po deseti minutách, když ve vápně se prosadil Dominik Bitnar Cíca po přihrávce Vendise Pohla 1:0 .Soupeř přijel s dvanácti hráči a už v prvním poločase mu docházeli síly pod neustálím tlakem, ale koncovka od našich byla žalostná. Až dvě minuty před koncem poločasu se domácím povedla pěkná akce, když Káťa Nosková poslala centr za obranu na Maňase a ten našel zpětnou přihrávkou na vápno Nósu a ten střelou pod víko na 2:0. Do poločasu jsme ještě po rohu nastřelili břevno. Hned v úvodu druhé půlky se nám po autu povedla rychlá kombinace na jeden dotek po ose Gorgán-Pohl-Beran a na konci rozběhlý Nósa, který se nemýlil a zvýšil na 3:0. Čtvrtý gól zařídil opět Nósa, když využil svou rychlost a lobem přes gólmana  ukončil stav utkání na 4:0.  Do zápasu naskočil také Jan Pavelka, který je věkem mladší žák a vyzkoušel si hru na velké hřiště a za svůj výkon se nemusí vůbec stydět. Sestava :  Pajkrt, Pavelka, Trojtl, Beran, Nosek, Nosková, Thérová, Tobiáš, Bitnar, Schrötter, Manolov, Pohl, Vávra, Gorgán. Vedoucí mužstva Martin Nosek.