Starší žáci : Hronov/Police - Týniště n. O. 0 : 1 (0 : 1)

01.09.2013 09:46

Dne 31.8. jsme odehráli domácí utkání proti Týništi. Utkání začalo v 14.45 hodin. Po lehkém oťukávání jsme po pár krásných přihrávkách nezakončili jak jsme potřebovali a po třech ložených šancí jsme inkasovali 0:1!! Do poločasu zbývalo cca. 10 minut když jsme zvýšili náš tlak a chtěli jsme minimálně vyrovnat a i otočit skóre, protože náš tlak byl velký. Bohužel se nám to nepodařilo a tak skončil i poločas 0:1!! Po poločase jsme opět přeskupili útočné řady a opět zvyšovali svůj tlak, ale gólman hostí své mužstvo v několika důležitých šancí velmi dobře podržel. Pokud budeme potřebovat na jeden vstřelený gól 6 až 8 šancí, tak nemůžeme očekávat úspěch. Přesto bychom chtěli poděkovat hráčům za jejich bojovnost a budeme se snažit na první porážku rychle zapomenout a dále odehrávat kvalitní zápasy. Trenér David Polák.