Starší žáci : Hronov/Police - RSCM Rozkoš 4 : 1 (2 : 1)

26.09.2013 12:48

Dne 25. 9. jsme na domácí půdě přivítali hosty z Roskoše. Začátek utkání jsme jednoznačně hráli prim a nedali jsme tři vyložené šance jeden na jenoho! Po našem stálém tlaku jsme se konečně dostali do vedení zásluhou Honzy Hubky 1 : 0! Pak ale přišla i naše slabá chvilka a po třech nezdařilých úniků hostí, kde nám dvakrát pomohla tyč se stav srovnal 1 : 1! Náš tlak, byl stále větší, ale nebýt odpískané penalty za hru rukou u hostí, tak jsme mohli poločas klidně remizovat a naše neproměněné šance nás mohli mrzet, ale penaltu s klidem proměnila Verča Thérová 2:1! Na druhou půli jsme přeskupili útočnou řadu a zálohu a očekávali změnu ve výsledku, která přišla od skvělě přihrávajícího Tomáše Kylara a do prázdné branky dával Jan Ansorge 3 : 1! Ten samý hráč skóroval ještě jednou a to po samostatném prosazení ve velkém vápně na konečných 4 : 1 a v zápětí byl odpískán konec zápasu. Všem zúčastněným velice děkujeme za jejich hru, kde ukázali, že pokud chtějí tak dovedou hrát i fotbal! Za trenérské duo Marcel Vavera a David Polák.