Starší žáci : Hronov/Police - Meziměstí/Teplice 2 : 0 (1 : 0)

13.09.2012 07:19

Utrápená výhra

V neděli jsme na polickém hřišti přivítali hráče spojeného družstva Meziměstí/Teplice. Tabulkově jsme měli být lehkým favoritem tohoto zápasu, ale od prvních minut se zdálo, že většina našich hráčů byla vyčerpána prvním školním týdnem. Naše hra byla nepřesná a bez pohybu. Hra připomínala překopávanou a ne kopanou. V průběhu poločasu jsme začali mít více ze hry i sbírat odkopy soupeřova brankáře, ale naše přihrávky na rozjetí gólových šancí nacházeli jen soupeřovy hráče. Za což jsme mohli být potrestáni, když hosté po jedné z našich mnoha nepřesností nastřelili břevno. V 25. minutě se náš útočník Honza Ansorge prosadil v souboji s obráncem a poté sám proti brankáři nezaváhal 1 : 0. Od té chvíle jsme už soupeře v první půlce k ohrožení naší branky nepustili a sami v závěru neproměnili tutovku, když Honza Hubka minul prázdnou branku. Ve druhém poločase se hra nezlepšila ani od jednoho z týmů. Až ke konci zápasu jsme začali soupeře přehrávat a po jedné akci jsme opět netrefili prázdnou branku, tentokrát Tomáš Gregar. Ten ale svůj nezdar odčinil v 69. minutě na 2 : 0. V samém závěru soupeř ještě zahrozil po zbytečných chybách našich obránců. Gól však nevsítil a tak s výhrou 2:0 můžeme být spokojeni, ne však s předvedenou hrou. Sestava : Poláková, Hubka, Středa, Šulc, Starý, Kylar, Gregar, Thérová, Slavík, Stuchlík, Ansorge, Rieger, Kincl. Trenéři Starý a Ansorge. V dalším kole zajíždíme v neděli 16.9. na Olympii Hradec.