Starší žáci : Hronov / Police - České Meziříčí 2 : 3 (1 : 2)

26.09.2012 07:53

Smolná prohra, za kterou si můžeme sami jen díky tomu, že jsme neproměnily řadu vyložených šancí. Už v úvodu vyrovnaného utkaní jsme si vypracovali dvě gólové šance ale nic z toho. Zato soupeř hned ze své první skóroval ve 12. minutě 0 : 1. Z naší strany přicházely další šance, ale bez gólového efektu. A proto opět přišel trest v 19. min. 0 : 2 Naši hráči nepolevili a stále měli chuť útočit. Ve 24. min. jsme se dočkali gólu i my. Po vstřelení gólu se zdálo, že vyrovnání bude jen otázkou času. Toho jsme se dočkali až ve druhém poločase ve 40. min. 2 : 2. Jenže sotva jsme se přestali radovat z vyrovnání soupeř rychle odpověděl ve 43. min. 2 : 3. Stále jsme snažili vyrovnat, ale nebylo nám přáno. Doufám, že naši střelci budou mít v příštích zápasech více štěstí. Oba naše góly vstřelil Honza Ansorge. Sestava - Poláková, Hubka, Středa, Rieger, Šulc, Gregar, Kylar, Thérová, Nerud, Ansorge, Nosek, Slavík, Polák. Trenéři - Starý, Ansorge.