Starší žáci : Hostinné - Hronov/Police 0 : 4 (0 : 0)

28.04.2013 09:13

V neděli jsme zavítali ke druhému utkání naší soutěže na hřiště Tatranu Hostinné. Od úvodu zápasu jsme byly aktivnější a hra připomínala fotbal, ale po deseti minutách jsme se přizpůsobili soupeři a hra připomínala zakopávanou. I přesto jsme měli několik gólových šancí, ale naše koncovka byla žalostná a spousta akcí ukončilo postavení našeho útočníka v ofsajdu. Soupeř naši bránu ohrozil jen párkrát. První poločas 0 : 0. V kabině jsme si vše vyříkali a do druhé půle nastoupili s větším klidem na kopačkách. Kluci zpřesnily přihrávky a začali lépe kombinovat a to vedlo k prvnímu gólu Žiga 0 : 1. Poté ještě Žiga, který rychlostně dělal soupeři velké problémy, vstřelil po únicích domácí obraně dva góly a tím dovršil hattrick. Na 0 : 4 s pohledu domácích zvýšil Nosek po krásné kombinační akci. A tímto výsledkem utkání skončilo, i když jsme měli za celý zápas ještě minimálně pět gólovek. Výborně zahráli Thérová, Nosek a Žiga, ostatní hráči se probudily až ve druhém poločasu, což bylo poznat na výsledku za což jim děkuji. Sestava Hubka, Rieger, Schrötter, Starý, Kylar, Thérová, Nosek, Ducháč, Pohl, Stuchlík, Žiga. Trenéři Ansorge,Starý