Starší žáci : FK Černilov - Hronov/Police 0 : 2 (0 : 2)

28.09.2013 12:14

Dne 27.9. jsme jeli do Černilova k dalšímu utkání starších žáků. Začali jsme až v 17 hod a bylo to už na hraně soumraku. Do branky se poprvé v letošní sezoně postavila Dita a zápas začal v rychlém tempu. Po losování se nám podařilo jít na stranu, která byla po slunci a ukázalo se, že tento tah nám vyšel. První gólovou tutovku z malého vápna neproměnil Honza Hubka. Poté jsme hráčům řekli, ať využijí sluníčka a střílejí. Vzápětí přišla krásná střela od Toma Kylara na 0 : 1! Do konce poločasu zbývalo cca 5 minut a po přihrávce opět Toma na Honzu Ansorgeho poločas končil 0 : 2! V druhé půli se vše otočilo a domácí chtěli využít té samé výhody slunce, ale v brance nás skvělým zákrokem podržela Dita Poláková. V druhém poločase se už nic nestalo a tak celý zápas skončil 0 : 2 pro nás. Chtěli bychom všem poděkovat za bojovnost, kterou někteří hráči museli ukázat a to i v případě nejmladšího i nejmenšího hráče na hřišti a to Vaška Pohla. Děkujeme všem, kteří hráli a zaslouženě vyhráli! Za AFK Hronov trenérské duo Marcel Vavera a David Polák.