Starší žáci : AFK Hronov - Týniště 1 : 3 (0 : 2)

01.09.2014 12:21

Ve středu jsme přivítali soupeře z Týniště, který byl v tabulce na skóre za námi. Ze základu chyběl zraněný Pročko a Káťa Nosková na postu pravého beka, která odjela na soustředění z dívkami HK. Jak se později ukázalo to bylo klíčové. Hosté byli od začátku aktivnějším celkem na hřišti  a po tlaku si vytvořili první gólovou šanci právě přes levé křídlo, kterou hned využili střelou Tomáše Kose na 0:1. Naši hráči se snažili odpovědět z rohu, ale Verča Thérová naši šanci nevyužila. Potom ještě našel Nósa přihrávkami na penaltu Milana Vávru a Jardu Berana, ale bez úspěchu. Tak soupeř po naší chybě proměňoval a zase levé křídlo Tomáš Kos 0:2. Ještě do konce poločasu šel sám na brankáře Nósa, ale nezachoval chladnou hlavu a ukvapeně vystřelil vedle. Druhý poločas naši nastoupili na soupeře s takovou vervou a s takovou chutí s výsledkem něco udělat, že hosté  nebyli schopni  dostat se za půlku, natož k míči. 40.minuta Verča vedle. 42.minuta únik Nósy na gólmana a klička před vápnem a ruka gólmana za vápnem. Faul a jenom žlutá a trestný kop od kapitána Šimona nad branku. Podle nás rozhodčí měl trestat červenou kartou. 44. minuta Nósa místo nahrávky na Vendise střela nad a zase nic. Po několika neproměněných šancí a špatných rozhodnutích hlavního se ujala pěkná akce na jeden dotek Tobiáš-Verča-Vendis-Nósa a 1:2. Soupeř nic nepředvedl, akorát stačil faulovat stopera a beka Gorgyho, který odpajdal za čáru a už tak oslabený tým ještě oslabil. 67.minuta a hosté zvýšili Milanem Bartošem na 1:3. Musím za druhý poločas pochválit celý tým za bojovnost a snahu zvrátit výsledek. Sestava: Pajkrt, Starý, Trojtl, Beran, Nosek, Thérová, Tobiáš, Bitnar, Schrötter, Manolov, Pohl, Vávra, Gorgán. Vedoucí mužstva Martin Nosek.