Starší žáci : AFK Hronov - RSCM Rozkoš 3 : 2 (1 : 0)

25.08.2014 08:07

V sobotu jsme sehráli těžké utkání s RSCM Rozkoš Česká Skalice na domácím hřišti. Do desáté minuty se hrál opatrný fotbal s obou stran než Nósa nalezl kolmou přihrávkou naběhnutého Maňase, který nabídnutou šanci neproměnil. Asi za dvě minuty zahrozili hosté střelou kapitána Šrajbra z dálky mimo branku. V 22. minutě Domíno elegantně přiťukl balón rozběhlému Nósovi a ten si s tím poradil a měnil skóre na 1:0. Od té doby přestali domácí borci hrát a hosté nás sevřeli a vypracovali si několik slibných šancí, které naštěstí pro nás neproměnili a také štěstí stálo na naší straně, když kapitán hostí orazítkoval břevno a skončil poločas. Druhý poločas začal úplně stejně jak skončil, domácí se hned dostali pod tlak a hosté Rýdlem po pěkné kombinaci srovnali na 1:1. Našim se nedařilo kombinovat a soupeř trestal po druhé, když průnik přes střed obrany s přehledem proměnil Formánek na 1:2. Hosté v tlaku nepolevovali a my se těžko dostávali na jejich polovinu, když Jarda Beran vybojoval balón ve středu útoku pro Nósu, který se svou rychlostí dostal do zakončení a střelou z úhlu překonal brankáře hostí po druhé 2:2. Zápasu by slušela asi spravedlivá remíza kdyby hosté nefaulovali pět minut před koncem Tobiáše mezi půlkou a velkým vápnem. K trestnému kopu se postavil kapitán Šimon Schrötter a střelou z dálky trefil brankáře a ten míč neudržel a dobíhající Nósa uzavřel svým hatrickem stav utkání na 3:2. Sestava : Pajkrt, Starý, Pročko, Poul, Beran, Nosek, poprvé po zranění Veronika Thérová, Tobiáš, Bitnar, Schrötter, Nosková, Manolov, Vávra, Gorgán. Vedoucí mužstva Martin Nosek.