Starší žáci : RSCM Rozkoš - Hronov/Police 0 : 3 (0 : 2)

05.11.2013 07:05

Jen těžko zhodnotit poslední zápas sezony. Snad se naskytuje otázka, co s tím udělat, jak hráče motivovat ,ještě že sezona skončila s našimi mizernými výkony. Dnešní soupeř se sice nachází  v dosti  uctivé vzdálenosti od nás v tabulce, ale předváděl moderní kopanou, založenou na rychlosti, tvrdosti v osobních soubojích, přesných přihrávkách, prostě vše co má fotbal obsahovat. Bohužel, to se z našeho mužstva jaksi vytratilo. Ty tam jsou časy, kdy jsme hráli kolektivně a pomáhal jeden druhému, i přesto, že jsme nedosahovali zdaleka výšky a kvality soupeře. Když se nedařilo jednomu ,zahráli skvěle další a vše se v dobré obrátilo. Hodnotím mužstvo jako celek. Nemohu chválit nebo naopak kárat jednotlivce, když je kopaná kolektivní sport. Před zimní přestávkou máme zamotanou hlavu, co s našimi psychicky nalomenými jedinci udělat. Vždy jsme řešili situace domluvou, ale před dnešním utkáním se ani jeden z hráčů majících střídavý start, nesnažil zavolat a laskavě nám zdělit, že se v neděli nezúčastní. Uplynulý víkend jsme v případě výhry mohli okupovat první příčku .Bohužel jsme nakonec rádi, že jsme nakonec skončili na třetím místě. Ale to vůbec není důležité. Je třeba přijmout opatření, které nám pomůže do jarní části soutěže, kdy jsme se dostali do tzv. finálové skupiny, kde nás čekají daleko těžší soupeři. Je logické, že s tímto přístupem nelze hrát vyrovnané partie. Dnešní utkání jsme nezvládli a nakonec jsme soupeři podlehli 3 : 0, i když nepřesná muška soupeře nás ušetřila od pěkného debaklu. Doufáme, že hráči se dají do pořádku a přes zimní přestávku na sobě zapracují. Pokud chceme něco dokázat, je třeba na sobě pracovat i mimo hřiště!!!!!!!!!! V mužstvu jsou individuality, ktré mohou jít příkladem. Trenéři: Marcel Vavera a David Polák.