Starší přípravky : Turnaj v Hronově

10.10.2011 11:15

V sobotu jsme na domácím hřišti odehráli poslední turnaj základní části krajského přeboru starších přípravek. V nadstavbové části sehrajeme ještě 3 turnaje, a to postupně ve Dvoře Králové, Rtyni a na závěr v Hronově. První zápas jsme sehráli s mužstvem Náchoda. Zápas byl z kraje docela vyrovnaný a poločas skončil 1 : 1. V druhém poločase jsme zaspali úvod a prohrávali jsme 1 : 3. Tým to ale nepoložilo a dokázal vyrovnat na konečných 3 : 3. Měli jsme ještě několik dobrých šancí, ale nutno dodat, že soupeř také, a tak remíza je určitě spravedlivá. Druhé utkání jsme sehráli s Novým Městem nad Metují. Toto utkání jsme měli sice převahu v držení míče i větší počet šancí, ale utkání jsme nedokázali dovést do vítězného konce. Naši kluci se v tomto utkání přizpůsobili hře soupeře a to byl hlavní problém celkového výsledku. Třetí utkání s mužstvem RSCM Rozkoš bylo již pouhou formalitou, protože soupeř nebyl tak kvalitní a utkání jsme vyhráli 8 : 0. V tomto utkání se blýskl kvalitním výkonem autor čtyř branek Daniel Hofman, který ještě stále hraje za mladší přípravku. Výsledky : Hronov/Police – Náchod 3 : 3, branky Ondřej Netolický, René Poul a Josef Martinec, Hronov/Police – Nové Město nad Metují 1 : 1, branka Václav Pohl, Hronov/Police – Rozkoš 8 : 0, branky Daniel Hofman 4x, René Poul, František Hejna, Václav Pohl a Kateřina Nosková. Trenér Václav Pohl.