Starší přípravka : Turnaj ve Rtyni v Podkrkonoší

08.10.2012 09:22

V sobotu jsme odehráli v ideálním fotbalovém počasí další ze série turnajů a to se soupeři ze Dvora Králové, Náchoda a domácí  Rtyní. V prvním zápase jsme opět předvedli, že si umíme stále prohrát zápas sami. Spousta nevynucených chyb, odevzdaných soubojů a špatně provedené jak taktické tak i technické pokyny, způsobily naší prohru 0 : 3. Ve druhé zápase s lídrem tabulky z Náchoda jsme z počátku předváděli celkem zodpovědně odvedenou práci po celém hřišti, jenže s ubíhajícím časem jakoby z nás spadla chuť hrát fotbal a celý tým až na jednoho dva hráče podával výkon tak na 40 % a s tím se opravdu vyhrávat nedá. Světlou chvilkou v tomto zápase byl premiérový gól Davida Limona v jeho fotbalové kariéře. Druhou branku v utkání vsítila naše slečna Denisa Šolínová. Výsledek 2 : 5. Ve třetím utkání po veliké bouři v kabině, jsme odehráli další utkání s domácím celkem ze Rtyně. V tomto utkání nastoupil na hřiště „úplně jiný tým“ nežli v předchozích utkání. Tento tým nechal na hřišti naprosto vše za svého jak fyzického tak psychického fondu. Hned z počátku jsme na soupeře vlítli s „dravostí nám vlastní“ a v naprosté většině herních situací jsme ho přehrávali. Těsně před koncem prvního poločasu jsme se ujali gólem Dana Hofmana vedení, jenže soupeř ještě do poločasu (cca 2min) stihl dvěma góly otočit výsledek na svoji stranu. V poločase druhém, který byl z cela v naši režii, jsme stihly už jen korigovat brankou z kopačky Pepína Martince na konečný smírný stav 2 : 2. Jedinou stinnou stránkou tohoto zápasu (můj osobní názor) je dravost až hladovost útočných řad, přihrát si balon ve finální situaci před brankou soupeře. Toto řešení u silnějších soupeřů v žádném případě neprochází a jak ze zkušenosti víme nikdy procházet nebude. Ale i tak chci hráčům poděkovat za odvedené výkony. Trenér Hampl David.