Starší přípravka : Turnaj ve Dvoře Králové n. L.

17.10.2011 08:31

Starší přípravka zajížděla v sobotu na první kolo nadstavbové části do Dvora Králové nad Labem. Soupeřem nám byly dva týmy a to tým domácího Dvora Králové a Javorky (Lázně Bělohrad). První utkání s domácím týmem bylo z naší strany velmi dobré, ač trochu nešťastné. Po celý první poločas i část druhého jsme byli lepším týmem, ale nedokázali jsme toho využít. Soupeř byl prakticky čtyřikrát u naší branky a dokázal z toho vytěžit 3 branky. My jsme dokázali vstřelit pouze jednu a o tom je fotbal. Ve druhém zápase jsme nastoupili proti velmi kvalitními mužstvu, které nám během celého zápasu nedalo prakticky šanci se prosadit a po zásluze nás rozstřílelo 12 : 1. Skóre mohlo být ještě větší, když několik vyložených šancí ještě stačil zlikvidovat brankář Vojta Bartoň. Celé mužstvo, které přijelo do Dvora, musím ale pochválit za bojovnost a odvahu, protože na zápas jsme odjeli pouze s jedním hráčem na střídání (ten pro jistotu ještě zapomněl kopačky a chrániče) !!! Stínem tohoto turnaje je tak přístup některých hráčů, potažmo rodičů, kteří na zápas vůbec neodjeli. Omluvy typu výlet s babičkou, florbal, či omluva SMSkou 5 minut po odjezdu na turnaj jsou pro mě nepochopitelné. Měli byste si uvědomit, že fotbal je týmový sport, kde se jeden bez druhého bohužel neobejdeme. Výsledky : Hronov/Police – Dvůr Králové n. L. 1 : 3, branka Dominik Hanzl, Hronov/Police – Javorka 1 : 12, branka Václav Pohl. Trenér Václav Pohl.