Starší přípravka : Turnaj v České Skalici

02.10.2012 08:01

Tuto neděli  jsme odehráli turnaj s celky Broumova, Náchoda a domácí Českou Skalicí. Tento turnaj bych i přes zisk pouhého jednoho bodu, hodnotil pozitivně! První utkání s celkem z Broumova, se kterým naše herní bilance není zrovna růžová, jsme až do poločasu byly schopni odolávat tlaku soupeře bez větších chyb a i několik neproměněných šancí jsme spálili a bezbranková remíza nám hrála do karet. Ovšem v poločase druhém hned po hrubé chybě v rozehrávce jsme inkasovali branku.  Převaha soupeře se začala stupňovat a bylo jen otázkou času, kdy náš obranný val povolí….a tak se i stalo. Konečný výsledek 0 : 4. Druhé utkání jsme odehráli s celkem Náchoda a byl očekávám ještě větší tlak než v utkání prvním. To se tak úplně nepotvrdilo, jelikož naši svěřenci odvedli jeden ze svých lepších výkonů a brankář (Dan Hofman) naprosto čaroval. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a zápas neměl jasného favorita. Po několika neproměněných šancích z naší strany jsme po velkých zmatcích v naší obraně inkasovali branku zhruba 2 minuty před koncem utkání a už jsme nebyly schopni výsledek jakkoliv korigovat. Konečný výsledek 0 : 1. Poslední zápas s domácí Skalicí byl až do poločasu jasně pod naší taktovkou, ovšem opět nastal problém s proměňováním šancí  a tak poločas bez branek. V poločase druhém naše převaha ač s mírným úpadkem pokračovala a nakonec to skončilo brankou v síti domácích, ale netrvalo dlouho a po naší mírné nesoustředěnosti na hru jsme opět zbytečně inkasovali, ale i tak bych chtěl naším svěřencům poděkovat za snahu a bojovnost. Konečný výsledek 1 : 1. Branka : Hampl Matěj. Sestava : Hofman Dan, Fulka Jakub, Kačenka Nosková, Červený Lukáš ,Mavý Mivánek, Jirman Jan, Jirman David, Hampl  Matěj, Šolínová Denisa, Martinec Josef. Trenér David Hampl.