Starší přípravka : Turnaj v České Skalici - 7 bodů !!!

15.10.2012 08:32

V sobotu jsme odehráli v České Skalici turnaj, který bych hodnotil velmi pozitivně, co se týká bodového zisku, tak jako nejpovedenější. V prvním utkání s celkem Nového Města jsme ještě bojovali s ranní rozespalostí, ale na rozdíl od předchozích zápasů jsme neprospali začátek a nemuseli stahovat skóre. Hned zpočátku jsme se ujali vedení po samostatném úniku Denisky Šolínové, průběh utkání ovšem neměl jasného favorita, ale soupeř měl chvilkami navrch, ovšem naprosto přesná a bezchybná práce našeho stopera Kačenky Noskové nás stále držela ve hře. Aby soupeř neměl čisté konto jsme si museli dát gól vlastní, ale to nás pouze nabudilo k dalšímu boji a tak na konci poločasu druhého Pepíno Martinec krásnou „centrstřelou“ završil naše vítězství na konečných 2 : 1. Ve druhém utkání s celkem RSCM Rozkoš jsme se opět hned z počátku trápili. Opět se projevilo naše až nepřiměřeně velké sebevědomí po předchozím vítězství a obrovská potřeba každého hráče hrát „tzv. do plných“. To se nám po dvou obdržených brankách povedlo pouze jednou a to opět Denisce Šolínové. Druhý gól padl po krásně zahrané standardní situaci z hlavy Dana Hofmana, který ještě k naší smůle neproměnil penaltu, ale i to nám na konec stačilo k získání cenného bodu. Ve třetím utkání s soupeřem ze Rtyně v Podkrkonoší jsme opět zpočátku utkání bojovali  sami se sebou. Soupeř nás prakticky celý první poločas zamkl na naší polovině, kde ovšem operovala ve svém herním prostoru neomylná Kačenka Nosková, která „zametala“ naprosto bez chyby. V poločase druhém po přestávkové domluvě se náš tým změnil k lepšímu a tak Kačka neměla tolik práce. Začali jsme průběh otáčet na naší stranu a to vyústilo ve vedoucí gól z nohy Dana Hofmana. Ke konci utkání ještě proti nám byli odpískány dvě pro mě nepochopitelné penalty, které zázračně zlikvidoval náš skvělý gólman Jakub Fulka. Tímto chci pochválit všechny hráče týmu a doufám, že i zbývající  turnaje sehrajeme ve stejném duchu. Sestava : Fulka Jakub, Nosková Kateřina, Červený Lukáš, Jirman Jan, Jirman David, Hampl Matěj, Hofman Daniel, Martinec Josef, Šolínová Denisa, Hofman Josef. Trenér Hampl David.