Starší přípravka : Turnaj v Broumově

12.05.2014 21:07

Dne 11.5.2014 odjelo mužstvo starší přípravky na druhý turnaj jarního kola do Broumova. Naše základní sestava postrádala Denisu Šolínovou a Vojtu Kubíka. Naše početní stavy doplnili hráči z Police nad Metují Vilda Gavelek, David Prouza a hráč mladší přípravky z Hronova Filip Saidl. Prvním naším soupeřem bylo mužstvo Úpice/Rtyně. S tímto mužstvem jsme sehráli vyrovnané utkání. Měli jsme několik pěkných šancí, ale branku se nám nepodařilo vstřelit. Naopak soupeř nám vstřelil branku jak v prvním tak i v druhém poločase. Konečný výsledek 0:2 vyzněl pro nás jako velké zklamání. Druhý zápas byl však bez pochyby v rukou soupeře. Naším protihráčem bylo domácí mužstvo Slovanu Broumov. Tento soupeř nám nedal sebemenší šanci a výsledek 0:6 tento fakt podtrhuje. Třetí zápas jsme sehráli s oslabeným družstvem z Červeného Kostelce. Po první brance, kterou vstřelil do soupeřovy branky David Limon, se naši kluci vzpamatovali a jednoznačně přehráli Červený Kostelec s výsledkem 6:1. Soupeř snižoval brankou z penalty v poslední minutě utkání. Branky 1 x David Limon, 1 x Michal Zita, 2 x Michal Petr, 2 x Jan Pavelka. Výsledky prvních dvou utkání vykreslují obraz našeho týmu. Neumíme hrát pod tlakem. V případě kvalitnějšího soupeře skládáme zbraně, přestáváme hrát a mužstvo zachvátí poraženecká atmosféra. Bojovníkem a tahounem dnešního turnaje byl Michal Petr. Pochvalu si také zaslouží Filip Saidl a Vilda Gavelek. Trenér Jan Pavelka.