Starší přípravka : Turnaj Nová Paka

28.05.2012 08:11

Za pěkného nedělního počasí jsme dorazili na další turnaj starších přípravek do Nové Paky. V prvním zápase jsme se utkali s domácím týmem, který naši skupinu vede. Zápas jsme ze začátku trochu prospali, ale postupně jsme soupeře dokázali přehrát a zatlačit před jeho bránu. Po poločase byl stav vyrovnaný 2 : 2. Ve druhé půli jsme byli jasně lepším mužstvem a byly vidět i krásné fotbalové akce. Zápas sice skončil celkovou remízou 3 : 3, ale k vítězství jsme měli určitě blíže my. V zápase se zaskvěl hattrickem Ondra Netolický. Druhý zápas měl být jasnou záležitostí pro náš tým, neboť jsme nastoupili proti mužstvu Rozkoše, které toho doposavad moc nevyhrálo a bylo poslední v tabulce. Opak byl pravdou. I když jsme měli více ze hry, dopouštěli jsme se mnoha individuálních chyb a zápas byl po celou dobu vyrovnaný. Celkově jsme zvítězili 5 : 4, ale více než předvedená hra nás mohou těšit tři body. Opět v tomto utkání padl hattrick z nohou Rendy Poula. Hronov/Police – Nová/Stará Paka 3 : 3 branky Netolický 3x, Hronov/Police – RSCM Rozkoš 5 : 4, branky Poul 3x, Hofman Daniel 2x. Trenér Václav Pohl.