Starší přípravka : Turnaj Jaroměř

24.06.2013 11:21

Na poslední turnaj si starší přípravka zajela do Jaroměře. Odjížděli jsme v silně kombinované sestavě, kterou opět doplnili hráči mladší přípravky a nutno dodat, že velmi kvalitně. První zápas jsme sehráli proti Rtyni. Po poločase 0 : 1 jsme mohli být zklamáni, protože jsme měli několik dobrých šancí a soupeř nás po naší jedné chybě potrestal a ujal se vedení. Druhý poločas byl z naší starny také slušný, ale projevila se větší zkušenost soupeře a v závěru jsme inkasovali a celkově prohráli 0 : 4. Druhý zápas s domácí Jaroměří jsme opět začali slušně, ale v důsledku toho, že jsme měli pouze jedno hráče na střídání a navíc Kačka Nosková nastoupila za mladší žáci jsme se dostali posléze pod tlak. Štěstí nám navíc nepřálo, zranil se nám hráč Adam Kubeček a tak jsme celý druhý poločas odehráli bez střídání. I tak jsme odehráli slušný zápas, prohráli jsme 0 : 4, ale hráči zaslouží velký dík za bojovnost a odvahu, s kterou do zápasu šli. Zvláště bych vyzvedl výbornou obranu Davida Prouzy, který na hřišti odevzdal všechny své síly, celou obranu dobře držel Milan Vávra a největším příslibem do další sezóny byly výkony Matěje Vintra, Adama Kubečka a Honzy Pavelky, kteří ač o 2 roky mladší, zdatně drželi krok se staršími protivníky. Děkuji všem za přístup k turnaji a zvu všechny hráče a rodiče na závěrečnou rozlučku, která se bude konat v sobotu 29. 6. 2013 od 14:00 hod na hřišti v Hronově. Zaskakující trenéři Václav Pohl a Jan Pavelka.