Starší přípravka : Turnaj Hronov

05.05.2014 08:54

Dne 4. 5. 2014 jsme sehráli první jarní turnaj v domácím prostředí. Počasí nám přálo a hned první zápas s mužstvem RSCM Rozkoš jsme vyhráli bez větších problémů 5:3. První branku vstřelil po pěkném úniku Vojta Kubík. Mužstvo bylo dobře naladěno a záhy přišly další branky. Denisa Šolínová se trefila v tomto zápase dvakrát, jednu branku vstřelil Honzík Pavelka a také Pepa Hofman. Takže první zápas v jarním kole se parádně vydařil. Ve druhém zápase jsme narazili na silného soupeře z Trutnova. Přesto jsme se nezalekli a v 3 minutě se gólově prosadila Denisa Šolínová. Bohužel více branek jsme již nevstřelili, přestože jsme se o to moc a moc snažili. Druhý poločas již byl utrpením. Přestali jsme hrát, dělali jsme chyby jak v záloze, tak v obraně. Toho využil soupeř a vstřelil nám celkem 5 branek. Konečný stav 5:1 pro našeho soupeře. Třetí zápas jsme sehráli s mužstvem Rtyně-Úpice. Z mého pohledu zápas, který jsme měli vyhrát. Vedení Hronova zajistila opět výborná Denisa Šolínová. Soupeř však snížil na 2:1. Na to však odpověděl Pepík Hofman svou střelou „ z půlky“ a již jsme vedli 3:1. Soupeř však zápas nevzdal a bojoval do poslední chvíle. Využil našich chyb v obraně a vstřelil nám dvě branky. Vyrovnávací třetí branka padla z penalty. Výsledek 3:3 byl tak trpkým zakončením jinak pěkného fotbalového dopoledne. Závěrem je třeba říci, že někteří naši hráči během dopoledne odehráli celkem 5 až 6 utkání. Tedy zápasy se starší přípravkou s mladšími žáky. Dále mužstvo postrádalo hráče z hlavní sestavy Michala Petra, Adama Kubečka a Matyáše Poleje. Jejich místa však výborně zastoupili hráči z mladší přípravky, jmenovitě Matěj Vinter, Tadeáš Brumlich, Filip Saidl a Štěpán Matyska. Tyto hráče bych v tomto tradičním hodnocení chtěl vyzdvihnout nejvýše. Z jejich výkonů jsem měl obrovskou radost a byl bych moc rád, kdyby nám pomohli i v dalších zápasech. Takže velké díky všem klukům, dívce a rodičům, kteří přišli podpořit své děti. Trenér Honza Pavelka