Starší přípravka : Turnaj Hronov

27.08.2012 21:14

V prvním turnaji nadcházející sezony jsme se utkali s celky Trutnova/Buky, Broumovem a celkem ze Rtyně v Podkrkonoší. Hned v první utkání jsme všichni poznali, že podporu starších hráčů týmu, kteří již mají odehrán rok v tomto hracím systému, čekat nemůžeme. V prvním utkání s celkem Trutnova, byla jasně znát herní, technická a hlavně taktická vyzrálost soupeře. Nebyli jsme schopni jediné přihrávky a to doslova. Všichni hráči jsou přesvědčeni o tom, že projdou celé hřiště sami a vsítí s naprostým přehledem branku, bohužel opak je pravdou. Tento duel skončil prohrou našeho týmu 1 : 3. S celkem Broumova bylo situace ještě o mnoho horší, ba až kritická. Výsledek 0 : 9 mluví za vše. Zápas se soupeřem za Rtyně se z počátku odvíjel ve stejných kolejích jako oba předchozí. Hned ve druhé minutě jsme prohrávali gólem ze standardní situace. Poté se nám poprvé v tomto turnaji  povedla sehrát herní kombinace, ze které padl srovnávací gól. Ve druhém poločase jsme navýšily náš náskok na dvoubrankové vedení, přičemž jsme ještě neproměnily pokutový kop. Jenže dvě minuty před koncem se opět potvrdily naše „herní kvality“ a nechali jsme si dát dvě naprosto zbytečné branky. Konečný výsledek  3 : 3 - branky: Šolinová Denisa 2x, Hampl Matěj 1x. Sestava : Pepíno „Radoš“ Hofman - Nosková Kateřina, Fulka Jakub, Limon David - Hofman Daniel, Vávra Milan, Jirman Jan - Šolinová Denisa, Hampl Matěj, Jirman David. Ve středu přátelské utkání s celkem Velkého Poříčí. Sraz hráčů v 16 : 30 hod hřiště Hronov. Trenér: Hampl David.