Starší přípravka : Turnaj Hronov

13.05.2012 08:48

Na dalším turnaji v Hronově nás přivítalo deštivé a chladné počasí. Do zápasů jsme měli pouze jednoho na střídání, protože Ondra Netolický pro nemoc nedorazil. Absence byla na naší hře velmi znát, čehož hned v prvním zápase využilo mužstvo Hostinného. Zápas jsme prohráli 1 : 2, i když v závěru jsme měli několik vyložených šancí. Druhý zápas c Červeným Kostelcem byl velmi vyrovnaný a zápas rozhodla jediná střela soupeře. Třetí zápas jsme předehrávali opět z mužstvem hostinného. zápas jsme začali opět špatně a prohrávali v poločase 0 : 2. Ve druhém poločase jsme soupeře opět zatlačili, ale stačili jsem pouze snížit na konečných 1 : 2. Hráči zaslouží pochvalu za odehrání turnaje v nevlídném počasí, ale v dalších zápasech budeme muset zapracovat hlavně na obranné části. Hronov/Police – Hostinné 1 : 2 branka Jan Trojtl, Hronov/Police – Červený Kostelec 0 : 1, Hronov/Police – Hostinné 1 : 2, branka Vašek Pohl. Trenér mužstva Václav Pohl.