Starší přípravka : Jaroměř - 3 těsné prohry

17.09.2011 15:40

Dnes jsme sehráli další kolo krajského přeboru starších přípravek a to na půdě v Jaroměři. Všechna utkání jsme prohráli, ale některé jen velmi těsně. První zápas jsme sehráli s Náchodem, začali jsme velmi dobře a ujali se ihned vedení. Poločas jsme udrželi ve vedení, ale v druhé půli jsme obdrželi po chybách obrany dvě laciné branky a prohráli těsně 1 : 2. Ve druhém zápase s Opočnem jsme byli prakticky celý zápas lepším týmem, vypracovali jsme si několik slibných šancí, ale nedokázali jsme je proměnit. V závěru utkání přišli opět drobné chyby, které soupeř dokázal ihned využít a prakticky po dvou nájezdzech za celý zápas ihned skóroval na celkových 0 : 2. Třetí zápas nás čekala nejtěžší zkouška s prvním celkem tabulky Jaroměří. Tento zápas byl z naší strany vynikající a dokázali jsme se soupeřem držet krok a po dvou krásných akcích jsme v poločase vedli 2 : 1. V druhém poločase byl zápas opět velmi vyrovnaný, ale soupeř měl výborný útok a opět dokázal otočit skóre na svoji stranu. I když jsme celkově prohráli 2 : 3, lze označit tento výkon za velmi dobrý a rádi bychom na něj navázali v dalších zápasech. Výsledky Hronov/Police - Náchod 1 : 2, branky Vojta Bartoň, Hronov/Police - Opočno 0 : 2, Hronov/Police - Jaroměř 2 : 3, branky Vojta Bartoň a Ondřej Netolický. Trenér Václav Pohl