Starší přípravka : Česká Skalice

05.05.2013 13:13

Po ranních pár kolečcích po Hronově, abychom sehnali nějaké děti na odehrání turnaje, jsme tak akorát na čas dorazili do České Skalice, hráči se převlékli a už rozhodčí pískal začátek. První utkání jsme odehráli s domácím celkem. V prvních 10-ti minutách nás domácí doslova drtili svými útoky….ovšem s postupem času jsme se rozkoukali, otevřeli oči a začali konečně hrát fotbal. Hra se přesunula na polovinu soupeře a začala se otáčet. Po samostatném útoku Dana Hofmana jsme se ke konci první půle ujali vedení, i v půli druhé jsme svým tlakem soupeře válcovali, ale nedařilo se nám dovést tyto akce do konce, to se nám stalo osudným a tak soupeři se podařilo srovnat výsledek, ovšem to nás ještě více nabudilo a tak po krásném pasu Matěje Hampla se podařilo rozhodnout toto utkání Denisce Šolínové. Česká Skalice – Hronov 1 : 2. Druhé „hrůzostrašné“ utkání jsme odehráli s celkem Rtyně v Podkrkonoší. První poločas jsme vůbec nezvládli jak takticky tak psychicky stav 0 : 4 mluví za vše,v  půli druhé jsme se snažili korigovat stav k našemu prospěchu. Po několika sehraných herních situací se ukázalo, že soupeř není nehratelný, ale je to jen o nás…dvěma brankami Milana Vávry se nám podařilo pouze snížit stav na konečných 2 : 4. K poslednímu utkání s nejtěžším soupeřem ze Dvora Králové hráči bojovali doslova jak o život, nechali na hřišti naprosto vše…chtěl bych podotknout, že celý turnaj jsme odehráli bez jediného střídání. Nechci vyzdvihovat jednotlivce ale chci pochválit celý tým za odvedený výkon, kéž by to tak bylo na každém turnaji!!! Trenér Hampl David.