Starší přípravka : Česká Skalice - 1 vítězství, 2 prohry

26.09.2011 08:15

V sobotu jsme absolvovali turnaj v České Skalici, kde nás hostilo tamní družstvo RSCM Rozkoš. V prvním utkání jsme se utkali se soupeřem z Opočna. Toto utkání se pro nás v začátku vyvíjelo slibně, ale po neproměněné penaltě, jsme sami obdrželi branku z pokutového kopu. Poté si mužstvo vytvořili několik brankových příležitostí, ale nedokázalo v prvním poločase vstřelit žádnou branku. Ve druhém poločase jsme měli opět mnoho šancí na skórování, ale dokázali jsme proměnit pouze jednu. Soupeř nám udělil lekci z produktivity a ze tří jeho „pološancí“, nám dokázali dát ještě další dvě branky. Ve druhém utkání jsme měli za soupeře celek Meziměstí/Teplice, kterého jsme dokázali v minulosti přehrát. Tento zápas ale našemu družstvu vůbec nevyšel, soupeř byl důraznější a v koncovce přesnější. I když jsme si vytvořili pár gólových šancí, lze hodnotit tento výkon jako nejslabší v této podzimní části. Posledním naším soupeřem byl domácí celek RSCM Rozkoš, který byl na tomto turnaji nejslabší a bylo to také vidět v našem duelu. V tomto zápase jsme domácí k ničemu nepustili a náš brankař se v brance nudil. S chutí jsme si zastříleli a s přehledem zvítězili. Hronov/Police – Opočno 1 : 3, branka Václav Pohl, Hronov/Police – Meziměstí/Teplice 0 : 3, Hronov/Police – RSCM Rozkoš 5 : 0, branky, Ondřej Netolický, Josef Martinec, Vojta Bartoň, Daniel Hofman a René Poul. Trenér Václav Pohl.