Starší přípravka : Broumov - 1 výhra a 2 porážky

11.09.2011 17:49

V neděli jsme sehráli další zápasy v krajském přeboru na hřišti v Broumově a to s mužstvy Jaroměře, Rozkoše a Broumova. První zápas s Jaroměří jsme se celý zápas prakticky bránili, i když byly vidět i některé pěkné akce. Zápas jsme po  zásluze prohráli 0 : 4, když od větší porážky nás zachránil hlavně výborně chytající brankař Daniel Hofman. Druhý zápas byl zase jednoznačnou záležitostí našich hráčů a mužstvo Rozkoše jsme jasně přehráli 6 : 0. Poslední zápas s Broumovem byl v prvním poločase z naší strany velmi dobrý a do druhé půli jsme šli za nerozhodného stavu 1 : 1. V druhé půli jsme se ale nevyvarovali několika hrubých chyb a obdrželi jsme tři branky, které celý zápas rozhodly. Výsledky : Hronov/Police - Jaroměř 0 : 4 (0 : 2), Hronov/Police - Rozkoš 6 : 0 (5 : 0), branky Václav Pohl 2x, Ondřej Netolický 2 x, Denisa Šolínová a Vojta Bartoň, Hronov/Police - Broumov 1 : 4, branka Václav Pohl z pokutového kopu.