Muži : Velké Poříčí : AFK Hronov 2 : 2 (1 : 1)

02.05.2012 07:32

Úvod utkání patřil domácím, když již v 6. minutě nastřelili břevno. V 15. minutě se po zaváhání obrany domácí ujali vedení 1 : 0 střelou Flašky. Po této brance převzali iniciativu hosté. Ve 20. min byl ve vápně sražen Rojšl, ale penalta se nepískala. V 22. min. vyšachovali obranu domácích Rojšl a Kubeček a posledně jmenovaný vyrovnal na 1 : 1. Přicházeli i další šance (Rojšl, Ansorge). Vítova střela těsně minula branku. Druhý poločas byl ve znamení neustálé převahy Hronova, který spaloval jednu šanci za druhou (Kubeček, Rojšl, Ansorge, Klabník, Schreiber). V 83. min. vsítil vedoucí branku hostů Polomský. Štěstí se nakonec ale přiklonilo na stranu domácích, kteří v 95. min. po zaváhání obrany vyrovnali na 2 : 2. Hronov doplatil především na špatnou koncovku, protože ve druhém poločasu měl tolik šancí, že by to stačilo na tři zápasy. Sestava AFK Hronov : Lindr - Ansorge Mir., Vít, Štelzig, Zíta, Ansorge Martin, Schreiber, Klabník, Polomský, Rojšl a Kubeček. Náhradníci : Novák, Marx. Vedoucí mužstva Josef Hurdálek.