Muži : Sokol Velká Jesenice - AFK Hronov 2 : 1 (0 : 1)

08.11.2011 13:34

K poslednímu utkání odjížděl Hronov bez brankáře v silně zdecimované sestavě, když z různých důvodů chyběli brankáři Krtička, Lindr, v obraně Stelzig, Prauze, Marx, v záloze Polomský, Bašta a v útoku Rojšl, Kubeček. Jediný náhradník Nosek, který už několik let nehraje. Do branky nastoupil provizorně dorostenec Ansorge Martin. Od úvodu utkání si Hronov vytvořil územní převahu. Ve 25. minutě po rohovém kopu Kubína mířil přesně hlavou Schreiber a Hronov šel do vedení 0 : 1. Ve 35 minutě mohl zvýšit z přímého kopu Vít, ale jeho střela skončila na břevnu. Druhý poločas začali hosté vlažně a výsledkem bylo po chybě v zadních řadách v 47. minutě vyrovnání. V 55. minutě přišla vyložená šance Kubína, který ale nastřelil pouze brankáře- Hned v následující minutě přišla další vyložená šance Puraše. A tak nedáš / dostaneš se vyplnilo v 65. minutě, kdy fauloval Řehák a z penalty šli domácí do vedení. V zoufalém náporu v poslední minutě brankář domácích vyrazil střelu Řeháka na břevno. Celkově lze označit tento výsledek jako velké zklamání, protože domácí z minima šancí vytěžily maximum a hosté obráceně. Sestava Hronov :  Ansorge Martin, Ansorge, Plicka, Novák, Řehák, Křeček, Schreiber, Klabník, Puraš M., Kubín, Vít, náhradník Nosek. Vedoucí mužstva Josef Hurdálek.