Muži : Sokol Velká Jesenice - AFK Hronov 1 : 1 (1 : 1)

27.03.2012 11:17

V prvním poločase si Hronov vytvořil územní převahu. Do první vyložené šance se dostal Ansorge Martin v 15. minutě, kdy se ocitl sám před brankářem, ale nedal. Vedoucí branku dal v 25. minutě přesnou střelou Josef Polomský. Ve 30. minutě se po akci Rojšla ocitl sám před brankářem Kubeček, ale zbrkle přestřelil. Další šance se zrodila ve 35. minutě,  Polomský ale brankáře neprostřelil. Potrestání přišlo v poslední minutě prvního poločasu, když po zaváhání ve středu obrany domácí vyrovnali na 1 : 1. Druhý poločas byl ze strany Hronova velmi špatný. Hra se odbývala především ve středu hřiště a do vyložených šancí se žádné mužstvo nedostalo. Celkově Hronov doplatil především na neproměnění brankových příležitostí v prvním poločasu. Sestava AFK Hronov : Krtička, Ansorge Miroslav, Štelzig, Vít, Zíta, Ansorge Martin, Klabník, Schreiber, Polomský, Rojšl, Kubeček. Střídání : 46. min. za Zitu - Řehák, 60. min. za Ansorgeho Martina - Bašta, 80. min. za Polomského - Jandáček. Střelec branky : Josef Polomský. Vedoucí mužstva Josef Hurdálek.