Muži : Sokol Velká Jesenice - AFK Hronov 0 : 6 (0 : 1)

18.09.2012 08:05

1. minuta roh Hronova, Valtera přetažený míč a Kubeček minul branku. 3. minuta Šťavík z pravé strany centr a opět moc přetažený a tam nikdo. 9. minuta Krtička dává kolmici na křídlo Kubečkovi a ten z první centr na penaltu Valterovi na hlavu a ten se nemýlí a vedeme 1 : 0. 11. minuta faul na půlce na Zítu. Z přímého kopu centr do vápna a roh, rozehrávka na krátko a gólman domácích chytá centr do malého vápna. 12 - 20. minuta hra ve středu hřiště, ale žádná výrazná akce na žádné straně. 23. minuta Krtička střela z dálky končí vedle. 25.minuta individuální akce Danihela a střela těsně vedle. Z protiútoku šance domácích a gólman Hronova vyběhl z vápna a zahrál rukou. Trestný kop domácích, ale hóóóódně nad. 27.minuta Danihel se krásně uvolnil na levém křídle, ale parádičkou (noha za nohou) centr ve vápně nikoho nenašel. 30.minuta kombinace Rojšl, Danihel, Rojšl a centr do vápna opět nikoho nenašel. 31.minuta tutovka Danihel, ale místo střely zvolil přihrávku a akorát z toho byl roh. 35.minuta Valtera zbytečný faul na půlce žlutá karta. 36.minuta Jesenice se osmělila a střílí z dálky vedle. 40.minuta faul na Danihela rozhodčí Vaníček nepíská a domácí kapitán zakopává do autu, protože Danihel nevstává. 41.minuta Rojšl faul a čtvrtá žlutá na podzim. 43.minuta kolmá přihrávka na Šťavíka a střílí do boční sítě. 45.minuta červená karta pro Nyklíčka, faul za velkým vápnem na útočníka domácích. Tomáš Krtička jde ze zálohy do branky a chytá trestný kop a je konec poločasu. Hronov střídá (Schreiber - Ansorge Miroslav). 47.minuta kombinace Valtera, Šťavík a Kubeček přestřelil. Hronov stále útočí. 48.minuta roh po zemi od Valtery a Šťavík dává nekompromisně na 2 : 0. 50. minuta Hronov o deseti jasně lepším týmem na hřišti. Faul na Danihela a trestný kop Hronova kopnut do zdi a opět faul. Valtera střílí do tyče, škoda mohl to být gól. Domácí se nemohou dostat do tlaku neboť pořád stojí v ofsajdu. 55. minuta střídání Hronova (Danihel - Bašta). 56. minuta faul M. Víta na vápně a trestný kop domácích jenom do zdi a pak střela nad. 61. minuta bimbají klekánice a Hronov útočí a kombinace Šťavík, Valtera, Rojšl, Valtera centr do vápna na Baštu a ten placírkou do náruče gólmanovi. Šance domácích a hráč číslo 10. Vojta (nejlepší na hřišti domácích) střílí do boční sítě. 64. minuta žlutá karta domácích, faul na M. Víta. Trestný kop M. Víta až na gólmana, gólmanovi míč vypadává z ruky Bašta dvakrát doráží a gólman odolává, ale Kubeček už uklízí míč do branky 3 : 0. 71. minuta akce na jeden dotek a roh Hronova, roh na zadní tyč a Julda Štelzig přestřelil. 72.  minuta akce Rojšl, Valtera a Bašta na malém vápně nedoskočil. 73. minuta faul na Valteru na půlce. 75. minuta centr do vápna od Petra Kubečka a Kuba Valtera ve výskoku z gólmanem domácích, tvrdý souboj a oba ošetřováni. 76. minuta Petr Kubeček dostává balon do běhu a dává na 4 : 0 pro Hronov. 80. minuta kombinace ve středu hřiště Hronovu nevyšla a odražený míč skoro na půlku napálil Razor (Míra Ansorge) do šibenice 5 : 0. Paráda, domácí na ručník a fanoušci domácích odchází. 81. minuta Hronov při chuti a Kubeček přestřelil. 83. minuta Hronov střídá (Valtera - Křeček). 90.minuta Hronov 6 : 0 Kubeček s přehledem dává hattrick. Konec zápasu. Vedoucí mužstva Martin Nosek.