Muži : Sokol Rasošky - AFK Hronov 3 : 7 (2 : 3)

16.05.2012 08:52

Do první šance se dostal již v 6. minutě po přihrávce Šťavíka Schreiber, ale neproměnil. V 10. min. po chybě brankáře domácích Kubeček do prázdné branky 0 : 1. Ve 12. min. šance domácích, brankář Ansorge vyrazil. Po zaváhání obrany v 15. min. domácí vyrovnali na 1 : 1. V 22. min. šli domácí do vedení 2 : 1. V 34. min. vyložená šance domácích Ansorge mužstvo podržel a zachránil. V 36. min. faul na Rojšla a Schreiber z penalty vyrovnal na 2 : 2. V 38. min. přesná střela Šťavíka a vedení 2 : 3. V závěru poločasu zrněn Klabník / koleno /. Druhý poločas začal Hronov výborně, již v 47. min. unikl Kubeček a po jeho přesném centru Rojšl  zvyšuje na 2 : 4. V 50. min. po rohovém kopu ze skrumáže zvyšuje Schreiber na 2 : 5. V 52. min. Schreiberova střela končí na břevnu a dorážka Bašty končí v náruči brankáře domácích. V 56. min. únik Kubečka a zvyšuje  na 2 : 6. V 66. min. poprvé zahrozili domácí, ale vyloženou šanci vyrazil brankář Ansorge. V 70. a 81. min dvě vyložené šance Kubečka, který šel sám na brankáře, ale vždy nastřelil brankáře. V 85. po faulu Ansorgeho Mir. z penalty korigují domácí na konečných 3 : 7. V závěru vyložená šance Šťavíka, ale přestřelil branku. Sestava : Ansorge Martin, Ansorge Miroslav, Štelzig, Novák, Marx, Klabník, Schreiber, Šťavík, Bašta, Kubeček, Rojšl. Střelci : Kubeček 2x, Schreiber 2x, Jandáček, Šťavík, Rojšl