Muži : Sokol Mezilesí - AFK Hronov 2 : 3 (0 : 2)

24.10.2011 11:55

Od úvodu utkání si Hronov vytvořil územní převahu. Již ve 2. minutě se dostal do vyložené příležitosti Ansorge M., ale jeho střelu brankář vyrazil. V 13. min. nastřelil Ansorge M. břevno a vzápětí stejný hráč neproměnil další vyloženou příležitost. V 16. minutě po faulu na Kubína, stejný hráč penaltu proměnil na 0 : 1. Ve 22. minutě byl další faul na Kubína a druhou penaltu proměnil Schreiber na 0 : 2. Další vyložené příležitosti (Kubín, Bašta, Vít) se do konce poločasu již neproměnily. Druhý poločas měl úplně jiný průběh. Hra v poli se vyrovnala a domácí v 68. min. snížily na 1 : 2. Hosté odpověděli Baštou na 1 : 3. V samém závěru domácí zkorigovali na konečných 2 : 3. V závěru zápasu byli vyloučeni za vzájemné napadení hostující Krtička a domácí Novák. Střelci branek : Kubín, Schreiber a Bašta. Sestava : Lindr, Ansorge M., Plicka, Schreiber, Řehák, Bašta, Klabník, Ansorge M., Polomský, Kubín, Vít. Vedoucí mužstva Josef Hurdálek.