Muži : Sokol Hejtmánkovice - AFK Hronov 1 : 2 (1 : 1)

09.05.2012 11:16

Úvod utkání vyšel domácím, když již v 8. minutě po faulu Schreibera z šli nařízené penalty vedení 1 : 0. Ve 20. minutě přišla další vyložená šance domácích. Vzápětí na to mohl vyrovnat hlavou Schreiber, ale brankář kryl. Za zmínku stojí ještě střela Šťavíka, která těsně minula branku domácích. Ve 42. min. po přihrávce Schreibera prostřelil domácího brankáře Jandáček a vyrovnal na 1 : 1. Druhý poločas se Hronov zlepšil a měl neustále převahu. V 61. min. po individuální akci zakončil přesnou střelou Polomský a upravil na 1 : 2. Další šanci měl ještě Šťavík. V závěru zápasu šel sám na brankáře Vít, ale byl sražen a nařízený přímý kop zahrávaný Polomským skončil těsně vedle. Sestava : Lindr - Ansorge, Štelzig, Novák, Zíta - Bašta, Šťavík, Schreiber, Polomský, Jandáček, Vít. Střídání : 65.min. za Baštu Řehák, 85. min. za Šťavíka Křeček. Střelci branek : Jandáček, Polomský. Vedoucí mužstva Josef Hurdálek.