Muži : Sokol Deštné v O. h. - AFK Hronov 3 : 5 (1 : 4)

13.10.2013 20:46

Dne 12.10. jsme hráli v Deštném v Orlických horách. Počasí pěkné, až na silný vítr. Do zápasu jsme nastoupili motivováni a to z předešlého kola proti Provodovu. První poločas se nám vyvedl na jedničku, když první brankou otevřel zápas Michal Franců v 10 minutě na 0 :1! Nechtěli jsme nechat nic náhodě a po dalších 10 minutách už Michal Rojšl trefil přesně na 0 : 2! Bylo vidět, že jsme při chuti a opět pěknou střelou od Pepy Danihela se skóre zvýšilo na 0 : 3! Pak přišla slabší chvilka našeho gólmana a po střele na jeho svatyň, míč neudržel a dokutálel se do branky 1 : 3! To ale z naší strany nebylo vše a ke konci poločasu ještě důrazem v osobním souboji zakončoval Petr Kubeček na 1 : 4 a byl odpískán poločas. Ve druhé půli jsme se nechtěli bránit a nastoupili jsme s důrazem a toho využil střídající hráč Kryštov Lanta po krásné přihrávce zvýšil na 1 : 5! Mysleli jsme si, že zápas už budeme mít ve své režii, ale opak je pravdou a po úniku domácích na 2 : 5 a následné penaltě na 3 : 5 jsme se začali opět bát o výsledek a poslední minuty jsme doslova odkopali. Výsledek jsme svou bojovností udrželi a odvážíme si cenné body. Děkuji celému mužstvu za odvedený výkon a to převážně v první půli. Druhou půli musíme doladit, ale pánové díky! Za AFK Hronov vedoucí týmu David Polák.