Muži : SK Přepychy - AFK Hronov 2 : 2 (0 : 1)

23.09.2013 16:42

Dne 22. 9. jsme odehrály v Přepychách další utkání mužů. Začátek začal velmi ostře a bylo vidět, že chceme vyhrát my, ale i domácí. Opět jsme mohli inkasovat do páté minuty a opět po chybě naší obrany, ale střela skončila na našem břevně! Poté jsme se dostali do šance my po pasu Pepy Polomského a opět na Milana Šťavíka, který přeloboval gólmana, ale míč jen minul branku domácích. Po stejném útoku a přihrávce už Milan gólmana obešel, střela sice nešla branky, a tak nebýt Petra Kubečka a jeho skvělé dorážky, nebylo by to 0 : 1. Takto skončil i poločas. Druhý poločas jsme nastoupili s ještě mizernější hrou a nebýt Kuby Nyklíčka a jeho skvělých zákroků, tak se skóre otáčelo několikrát. Pak ale začal vyloženě kouzlit rozhodčí a jeho čárový. Takto ubohý až směšný výkon jsem dlouho neviděl, a za to jsem byl také po právu, za mé trošku hrubší chování, poslán mimo naší střídačku. Poté už jen kouzlily rozhodčí no a po neodpískaném faulu ze zadu do Kryštofa Lanty, přišel trest v podobě druhé žluté karty a tím byl poslán do kabin a my do deseti hráčů. Domácí to nakoplo a opět ze standardního rohového kopu srovnali na 1 : 1! My jsme se samozřejmě bránily a toho využili domácí a doslova „ukecali“ rozhodčího k penaltě 2 : 1!! Do konce zápasu zbývala minuta a můžeme být rádi, že jsme poslali do hry posledního střídajícího a to Fáfu, který dal náš srovnávající gól a poté bylo odpískán konec a domácí šli do kolen 2 : 2!! Nechtěl jsem nikoho chválit, ale deset hráčů po dobu dvaceti minut a doslova ukopaná remíza, tak za to pánové dík! Vedoucí mužstva David Polák.