Muži : SK Babí - AFK Hronov 0 : 4 (0 : 4)

06.06.2013 14:25

Muži si ve středu zajeli na vložené kolo na hřiště místního rivala SK Babí. Mužstvo odjelo na zápas pouze ve 13 lidech, takže na střídaní byli pouze dva hráči (brankář a zraněný hráč)! Trenér ze zbytku postavil sestavu, kde hlavní změnou byli dva „noví“ útočníci, Pepa Danihel a Martin Ansorge. Zápas jsme začali velmi dobře a soupeře zatlačili, z čehož pramenili naše šance. Z první velké šance se zrodila skvělá střela Martina Marxe, ale skončila pouze na tyči. Z následného tlaku byl faulován Danihel a nařízený pokutový kop zkušeně proměnil Josef Polomský. Další šance následovala nedlouho poté. Po křídle se uvolnil Martin Puraš a předložil šanci Martinu Ansorgovi, který se nemýlil. Do poločasu Hronov přitlačil soupeře k jeho brance a vstřelil dvě branky. Třetí zásah si připsal dorážkou Martin Puraš a čtvrtý hlavou Zdeněk Bašta. Poločas, který tak skončil 4 : 0 pro nás, byl z naší strany velmi povedený a snesl parametry hry ve vyšší třídě. Druhý poločas se hrál v celku poklidně, hra upadla do průměru a na celkovém skóre se již nic nezměnilo. Hráči si zaslouží pochvalu za přístup k celému zápasu a hlavně za předvedený výkon v prvním poločase. Sekretář klubu a vedoucí mužstva Václav Pohl.