Muži : Provodov - Hronov 3 : 3 (1 : 1)

07.04.2014 07:12

V neděli si muži zajeli na horkou půdu do Provodova, momentálního lídra tabulky. Zápas začal v celku poklidně a první vyloženou šanci jsme měli Michalem Francem my. Hosté se také osmělili, ale do vedení jsme šli po krásné akci Petra Kubečka a brankou Michala Rojšla. Hosté zvýšili svůj tlak a vyrovnali. Poté bylo několik vyložených šancí jak na naší, tak na soupeřově straně. Ke konci poločasu jsme byli pod tlakem, ale do kabin se šlo za nerozhodného výsledku. Do druhého poločasu jsme nastoupili evidentně nepřipraveni a po 2 minutách to bylo 2 : 1 pro domácí. Zdálo se, že zápas bude pod jednoznačnou taktovkou domácích, ale my jsme se oklepali a začali se tlačit k jejich brance. Výsledkem bylo nejen vyrovnání z kopačky Petra Kubečka po sólovém úniku po křídle, ale i vedoucí branky Milana Šťavíka. Skóre bylo v té době 3 : 2, ale my jsme během několika chvil přišli o dva klíčové hráče (Schreiber, Kubeček) a do hry tak nastoupili Jakub Valtera a Martin Ansorge. Posledních 20 minut bylo pro naše mužstvo kritických a zkouškou vůle a odvahy. Soupeř nás zatlačil před naše vápno a vytvářel si jednu šanci za druhou. I díky vedení zápasu hlavním rozhodčím jsme se prakticky nedostali za půlící čáru. Soupeři se nakonec podařilo 6 minut před koncem vyrovnat a vytvářel si další šance. Ty ale naše obrana v čele s vynikajícím brankářem Kubou Nyklíčkem všechny zlikvidovala a proto jsme si mohli odvézt pro nás velmi cenný bod. Pochvalu zaslouží mužstvo za bojovnost a za přístup k utkání (samozřejmě jen ti, kteří se k utkání dostavili). Vyzdvihnout musíme skvěle chytajícího brankáře Nyklíčka, v zadních řadách neúnavně bojujícího Juldu Štelziga. V záloze dobře zahrál Franců a v útoku se velice dařilo Kubečkovi. Stínem tohoto zápasu je přístup některých hráčů, kteří se nejsou schopni k utkání dostavit a ani se omluvit!!! V klidu si přijdou zatrénovat, zaběhat, na tréninku při dotazu na další zápas nic neřeknou a pak dělají, jako by se jich to netýkalo. Již v přípravce vše funguje na domluvě mezi trenérem a hráči!!! Vedoucí mužstva Václav Pohl.