Muži : Pohár KFS : AFK Hronov - Police nad Metují 2 : 1 (1 : 0)

29.07.2013 07:50

Dne 27. 7.2013 jsme odehráli předkolo Poháru se Spartakem Police nad Metují. Za tropických veder byl odpískán začátek v 17:30. Prvních 15 minut hry bylo vidět oťukávání soupeře, kde jsme čekali na nějaký tlak soupeře, který ale nebyl tak intenzivní, a atak jsme v 25. minutě otevřeli skóre na 1 : 0! Po vstřelení branky jsme se uklidnili a hráli jsme útočný fotbal s mnoha šancemi. Ve druhém poločase nás soupeř zatlačil a prvních 10 minut nás uvěznil na vápně. Do 80 minuty jsme si vytvořili několik dobrých šancí na změnu skóre. V 82 minutě po chybě našeho obránce v přihrávce malé domů, kde si  nevšiml běžícího soupeře, který udělal kličku našemu skvěle chytajícímu  brankáři a snížil na 1 : 1. Od této chvíle jsme náš tlak ještě zvýšili, jelikož jsme nechtěli kopat penalty, které by rozhodovaly za nerozhodného stavu. Naše radost vypukla v 90 minutě po faulu na  našeho hráče, kde šel kopat Michal Rojšl a přesnou trefou k tyči stanovil výsledek na 2 : 1 ! Po následné rozehrávce hostí byl zápas ukončen. Jako vedoucí mužstva děkuji celému teamu za obětavý výkon i v takových tropických vedrech. Vedoucí mužstva David Polák.