Muži : Pohár KFS : AFK Hronov - Sl. Broumov 0 : 4 (0 : 3)

04.08.2013 08:39

Utkání začalo v 17:30 a opět za tropických teplot. Hned od začátku utkání bylo zřejmé, kdo v této hře bude mít převahu. Broumovští nastoupili za velké zkušenosti a nenechali nic náhodě a tím šli ve druhé minutě zaslouženě do vedení. Do poločasu ukázali svou sílu a z rohového kopu zvýšili na 2 : 0. Do konce poločasu zbývalo pár minut a opět Broumovští založili útok a poločas skončil 3 : 0 pro hosty! My jsme se samozřejmě nechtěly jen tak snadno vzdát a měli jsme tří ložené šance, kde jsme byli sami před Broumovským brankářem, ale první možnost zastavil sám gólman a druhou jsme po překonání gólmana a naší následné střele, opět nedotáhli do konce, díky skvělé zastupující obraně hostí. Naše třetí možnost byla snad ta největší, kde náš útočící hráč byl sám před brankou, ale bohužel netrefil a hosté tím dovršili čtvrtým gólem své finále. Stejně bych poděkoval celému týmu za jeho výkon i v tak tropických vedrech a doufám v úspěch dne 10. 8. 2013, kdy odehrajeme první mistrovské utkání. Za AFK Hronov vedoucí týmu David Polák.