Muži : Loko Meziměstí - AFK Hronov 5 : 2 (4 : 0)

13.04.2012 08:35

K utkání nastoupil Hronov v úvodu utkání pouze s devíti hráči. Dorostenci Rojšl a Zíta přijeli později. Již v 5. minutě šli domácí dovedení 1 : 0 po zaváhání brankáře. V 15. minutě se zrodila první vyložená šance Šťavíkem, který hlavičkoval nad. Další šance byla v 17. minutě, kdy Schreiber obešel brankáře, ale mířil do tyče. Poté šel Šťavík opět sám na brankáře, ale přestřelil. Ve 25. minutě po zaváhání obrany Hronova jdou domácí do vedení  2 : 0. Ve 29. minutě vyložená šance Rojšla, ale nastřelil pouze brankáře. Následovala další šance Rojšla, který šel sám na brankáře a opět nedal. V konci poločasu domácí zvyšují dvěma brankami na 4 : 0. Druhý poločas začal šanci Schreibera, ale brankář nebezpečnou střelu vyrazil. V 55. minutě další chyba hostí a domácí zvyšují na 5 : 0. Poté Schreiber snižuje na 5 : 1 a v závěru utkání Šťavík upravuje na konečných 5 : 2. Sestava : Krtička, Řehák, Štelzig, Vít, Zíta, Šťavík, Klabník, Schreiber, Polomský, Listoň, Rojšl. Střelci hostů : Schreiber, Šťavík. vedoucí mužstva Josef Hurdálek.